Jak poprawić obniżone libido u kobiety?

Witam, piszę z powodu spadku libido prawdo podobnie, nie mam ochoty na sex a wczesniej nie miałam takich problemów, jak mogę to poprawić i czym może być to spowodowane

Dzień dobry!

Pani pytanie jest bardzo ogólne, stąd nie jest możliwe udzielenie konkretnej i prawdopodobnej odpowiedzi. Zachęcam do lektury licznych artykułów dot. kobiecego libido i możliwych przyczyn jego obniżenia lub osobistej rozmowy z seksuologiem - konieczne jest zebranie większej ilości informacji dot. Pani stanu zdrowia, dotychczasowego życia seksualnego, okresu dzieciństwa i dojrzewania, związków i relacji itp.

Pozdrawiam!