Zmęczenie i obniżone libido u kobiety

witam ostatnio nie mam ochoty na wspolzycie z moim chlopakiem jestem zmeczona i nie robimy tego tak czesto jak kiedys dlaczego tak jest? co zrobic zeby to zmienic, bo jednak chlopak odczuwa brak tego

Dzień dobry!

Być może odpowiedź znajduje się w Pani pytaniu - "jestem zmęczona". Szukanie przyczyn obniżenia libido wymaga dłuższej rozmowy i większej ilości informacji dot. Pani codzienności, stanu zdrowia, stażu i kondycji związku, tego, jak wyglądało współżycie wcześniej, kiedy i w jaki sposób zaczęła Pani zauważać zmianę itp.

Pozdrawiam!

Odpowiedź zawarta jest w Pani pytaniu. Jest Pani przemęczona, przepracowana, prawdopodobnie też brakuje czasu na odpoczynek i bycie razem. Wydaje się, że warto odciążyć się, więcej czasu poświęcić na odpoczynek i bycie razem. Wtedy współżycie się poprawi. Wiem, że w naszych czasach ciężko jest zrezygnować z pracy, ale...