Zwiększone libido u 19-letniej kobiety

Witam, moje pytanie może wydawać się trochę dziwne, jestem osobą dosyć skrytą i nie mam partnera. Czy normalne jest w wieku 19 lat az tak zwiększone libido? Od czego ono zależy? Od jakiegoś czasu ciągle myślę o seksie i nw jak sobie z tym poradzić. Da się to jakoś zmienić?

Dzień dobry!

Nie wspomina co to znaczy "zwiększone", "aż takie" libido.
Bardzo możliwe, że jest ono u Pani całkowicie normalne i prawidłowe. Ludzie naturalnie różnią się między sobą poziomem potrzeb seksualnych. Być może znajduje się Pani w tej grupie, w której jest ono wyższe, a być w tej, w której całkowicie przeciętne.
Sposobem zaspokojenia potrzeb seksualnych jest współżycie w relacji lub masturbacja.

Pozdrawiam!