Co zrobić, jeśli mąż ma ciągle ochotę na seks?

Witam mamy taki problem,mój mąż ma ciągle ochote na seks nie może wytrzymać nawet jednego dnia,nawet w ciągu nocy budzi sie i mnie zmusza.Ja nie mam na to ochoty tak częto jak on.Ciągle sie przez to kłucimy boje sie że rozpadnie sie nasza rodzina przez to.Mamy dwoje dzieci i po 35 lat.Prosze o pomoc co zrobić w takiej sytuacji.

Dzień dobry!

Wspomina Pani o dwóch kwestiach. Pierwsza to duże potrzeby seksualne męża. Ludzie naturalnie różnią się między sobą poziomem potrzeb seksualnych (libido) i nie musi być niczego dziwnego ani niepokojącego w tym, że ktoś ma potrzebę uprawiać seks codziennie.
Jednocześnie wspomina Pani jednak, że mąż "zmusza Panią" do seksu, co nie jest już jedynie kwestią potrzeb seksualnych, ale też wiąże się z agresywnością, ograniczoną samokontrolą i może być formą przemocy.

Zachęcam oboje Państwa wspólnie lub każdego z Was z osobna do konsultacji z psychologiem seksuologiem oraz lekarzem seksuologiem.

Pozdrawiam!