Jak zmniejszyć swoją ochotę na seks?

Witam mam z związkami ponieważ jestem 22 letnim facetem,który lubi sex i ma dość duże potrzeby z tym związane,trudno mi jest byc z kims ponieważ prędzej czy pózniej z tego powodu sa kłótnie,gdyz moje partnerki nie potrzebuja az tyle zbliżeń a ja mógłbym sie kochac codziennie po 2-3razy. Próbowałem wyładować energie w inny sposób chodze na siłownie i trenuje MMA lecz to nie pomaga bo dalej mam ochote. Nie wiem co mam zrobić czy brac tabletki czy jest inne rozwiazanie?

Dzień dobry!

Potrzeby seksualnie są przeważnie objawem zdrowia i nie ma bezpiecznych i prostych sposobów obniżenia libido. Potrzeba jednak dłuższej osobistej rozmowy i więcej informacji, aby ocenić, czy Pana popęd seksualny ma charakter zdrowego, czy też jest w jakiś sposób zawyżony - np. stosowaniem leków, hormonów itp., wiąże się z uzależnieniem od seksu itp.
Proszę osobiście zgłosić się do seksuologa.

Pozdrawiam!