Zapytaj lekarza

7 4 2 , 5 5 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brak ochoty na seks u 30-latki

Dzień dobry co może być przyczyną braku ochoty na sex mam 30 lat dwoje dzieci wspaniałego męża i nie czuje w ogóle potrzeby współżycia nic a nic czy wpływ na to mają jakieś hormony bo to nie jest normalne żeby nie czuć w ogóle potrzeby na sex czy są może jakieś tabletki na podwyższenie libido u kobiet albo coś bardzo proszę o pomoc.Mam torbiel na jajniku czy to może być powodem ?
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Posiadanie dzieci przy WZW

Dla kobiety w ciąży każdy problem zdrowotny może być niebezpieczny. A wirusowe zapalenie wątroby brzmi groźnie. Czy wobec tego kobieta z wzw może zajść w ciążę?

Dzień dobry!

Źródła spadku/ zaniku libido mogą mieć właśnie charakter medyczny (np. w zaburzeniach hormonalnych), ale też psychologiczny (np. w stanie depresyjnym), w relacji z partnerem (np. komunikacja w związku, podobieństwa lub różnice w potrzebach seksualnych) lub w związku z bieżącymi okolicznościami (np. brakiem warunków do współżycia, przemęczeniem itp.)
Ważne także, jak dotąd oceniała Pani swoje libido i życie seksualne, jak zmieniało się na przestrzeni życia, jakie znaczenie i jaką rolę pełnił seks w Pani życiu itp.
Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy