Brak ochoty na seks u 44-latki

Cześć mam na imię Łukasz mam 37 lat a moja Żona Ela 44 lata mamy dwoje dzieci 14 12 lat .Moja Żona po urodzeniu drugiego dziecka niema ochoty na sex bardzo rzadko dochodzi do orgazmu jest oziębła . Chodzi do Ginekologa i wszystko jest ok. Lecz Żona nie mówi Lekarzowi że niechętnie uprawia sex ponieważ się wstydzi .Co wy nam poradzicie morze jakieś ziółka .pozdrawiamy

Dzień dobry!

Nie istnieją zioła, suplementy diety itp., które skutecznie wpływałyby na podniesienie libido kobiety. Pierwszym krokiem powinno być odkrycie przyczyn spadku libido. Zmiany hormonalne? Menopauza? Stosowana antykoncepcja? Kompleksy i negatywne nastawienie do seksualności? Brak przyjemności ze zbliżeń? Trudność z osiągnięciem pełnego podniecenia? Przemęczenie, przepracowanie? Inne problemy w relacji, w małżeństwie, które wpływają na pogorszenie w sferze intymności i namiętności? Stereotypy? Proszę zgłosić się do lekarza lub psychologa seksuologa oraz rozważyć podjęcie terapii małżeńskiej.

Pozdrawiam!