Co mogę zrobić, by nasze życie erotyczne się poprawiło?

Mój mąż nie ma ochoty na seks.Jakie mogą być tego przyczyny?Jak to zmienić?Co mogę zrobić,by nasze życie erotyczne się poprawiło?

Dzień dobry!

Zagadnienie jest bardzo szerokie, a możliwe przyczyny różnorodne. Każdy człowiek i każda para ma swoją indywidualną historię, której szczegóły istotnie wpływają na wspólne życie seksualne.

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę zgłosić się do seksuologa w swojej okolicy.

Ogólne informacje dot. spadku libido znajdzie Pani np. w internetowych artykułach lub książkach poradnikowych.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Przyczyn braku ochoty na seks u męża może być wiele i mogą mieć źródło biologiczne bądź psychiczne. W oparciu jednak o informacje zawarte w Pani poście (a raczej ich brak) trudno jednak udzielić względnie trafnej odpowiedzi.

Pozdrawiam.