Natrętne myśli o treści erotycznej

Witam mam 20lat i problem który nie pozwala mi normalnie funkcjonować mam zboczone myśli o treści erotycznej pojawiaja się one bardzo często niektóre myśli wywołuja wytrysk. Nie masturbuje się ponieważ jest mi ona nie potrzebna.Czytałem już wiele podobnych artykułów ale specjalisci mówli ze jest to normalne według mnie nie myśle że tylko ja tak mam albo kilka osób może jest to jakis objaw zboczenia.Prosze o jak najszybsza odpowiedz bo nie moge z tym żyć

PrzemysĹaw Todorowicz

Myśli erotyczne nie muszą być objawem zboczenia, nawet jeżeli kończą się samoistną ejakulacją.
Zdrowy mężczyzna może mieć do około 12 wytrysków na dobę (co się uważa za normę).
Oczywiście, jeżeli czuje się Pan z tym niekomfortowo i czuje Pan, że to niszczy Panu życie, polecam udać się do specjalisty lekarza - seksuologa. Powtarzam LEKARZA SEKSUOLOGA, a nie terapeuty nazywającego się seksuologiem.

Dzień dobry!

Myśli i potrzeby seksualne są naturalne, są objawem zdrowia i dotyczą większości ludzi (choć oczywiście naturalne różnimy się między sobą różnymi cechami, m.in. poziomem libido).
Być pojawiają się nadmiernie i łączą z wytryskiem właśnie dlatego, że napięcie nie jest rozładowywane podczas masturbacji ani współżycia.

Jeśli nadal czuje Pan, że myśli seksualne są natrętne, nadmierne, męczące, powodują Pana niepokój, cierpienie lub utrudniają codzienne życie, proszę osobiście zgłosić się do seksuologa. Wtedy konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!