Dlaczego moje libido spadło?

Mam 22 lata,od 4 lat jestem w abstynencji seksualnej wczesniej uprawiałem seks ze stała partnerką(czułem podniecenie,kochalismy sie nieraz po kilka godzin przynajmniej tak pamietam) teraz mam problem z erekcja i spadkiem libido nie czuje wogole potrzeby uprawiania seksu czy masturbacji zaczalem sie tez podejrzewac o bycie gejem choc nie ciagnie mnie ani do mezczyzn ani do kobiet w akcie desperacji wlaczalem sobie nawet gejowskie porno by sprawdzic czy mi stanie ale nic sie nie stalo.co mi jest?

Witam,

Spadek libido może mieć różne przyczyny. Wymaga Pan konsultacji z lekarzem seksuologiem, który zbierze wywiad, zleci ewentualne badania dodatkowe i dopiero potem zadecyduje o leczeniu.

Dzień dobry!

Nie jest możliwe udzielić odpowiedzi na Pana pytanie bez dłuższego osobistego kontaktu i większej ilości informacji. Proszę skonsultować się z psychologiem w swojej okolicy.

Pozdrawiam!