Suplementy na poprawę libido po udarze mózgu

mam 65 lat,jestem po udarze mózgu 10 lat temu, czy mogę stosować na poprawę libido = sindenafil..= lub inny środek o podobnym działaniu ? bezpieczny, będę zobowiązany...

O zastosowaniu leków typu sildenafilu decyduje lekarz po ocenie stanu zdrowia, sprawdzeniu pobieranych leków itd.Są to leki dostępne na receptę. Przestrzegam przed używaniem preparatów na własną rękę, także tych reklamowanych w telewizji oraz internecie, aby nie uczynić sobie krzywdy.
Leki typu sildenafil poprawiają erekcję, nie mają bezpośredniego wpływu na libido.
Najlepiej skorzystać z konsultacji lekarza seksuologa, co w warunkach Warszawy nie jest technicznie trudne. Często przeszkodą jest fakt, że lecznictwo seksuologiczne jest praktycznie tylko prywatne, NFZ nie jest zainteresowany tą dziedziną życia człowieka.
Warto zwrócić uwagę, by trafił Pan do lekarza, a nie psychologa, gdyż Pana problem kwalifikuje się do zakresu medycyny seksualnej, a nie psychoseksuologii.
Pozdrawiam. JW, Poznań.