Jakie leki na podniesienie libido?

Nie biorę żadnych tabletek antykoncepcyjnych,więc czy mogę brać jakieś tabletki na poprawienie libido?

Najlepiej, jakby Pani skorzystała z porady lekarza ginekologa seksuologa.
Lekarze ginekolodzy to zwykle specjaliści psychiatrii lub ginekologii, taka jest zasada szkolenia w Polsce.
Proponuję "rozejrzeć się" w okolicy miejsca zamieszkania, na Dolnym Sląsku.
We Wrocławiu są tacy lekarze.
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Dzień dobry!

Kobiece libido jest zjawiskiem bardzo złożonym i wciąż poznawanym, stąd nie istnieją leki, które jednoznacznie i znacząco poprawiałyby kobiecą sprawność seksualną czy podnosiły libido.
Zazwyczaj dla kobiecej seksualności (zresztą często także męskiej) kluczowa jest sfera emocjonalna, samoocena, stosunek do własnego ciała, relacja z partnerem, przyjęte wychowanie i edukacja seksualna, cechy osobowości itp.
Leczenie farmakologiczne jest zasadne wtedy, kiedy spadek libido wynika np. z zaburzeń hormonalnych, niedoczynności tarczy czy depresji.

Pozdrawiam!