Co oznacza brak pełnej erekcji?

Witam, mam 18 lat i od dwóch tygodni zauważyłem u siebie brak erekcji/pełnego wzwodu. Podczas gry wstępnej jest w miarę normalnie. Jednak podczas gdy mam zamiar penetrować partnera, erekcja zanika lub jest nie pełna co uniemożliwia dalszy stosunek. Zauważyłem również brak erekcji porannych. Nigdy wcześniej nie miałem z tym problemu.. wcześniej masturbowałem się kilka razy w tygodniu i było jak najbardziej w porządku z osiągnięciem pełnej erekcji. Jestem osobą, wysportowaną, bez nałogów. Miewałem ostatnio parę sytuacji stresowych które trwały po kilka dni.

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa m.in. dot. relacji w związku, dotychczasowych doświadczeń i preferencji seksualnych, stanu zdrowia itp.

Pozdrawiam!