Problem ze wzwodem i seksem u 27-latka

Witam mam taki problem Nie raz się kocham z partnerka i bardzo na nią ochotę za pierwszym razem i nagle się zaczynamy start a po 10 minutach zaczynamy się kochać i nagle dochodzę za szybko a po 15 minutach chce ponownie powtórzyć to zaczynam ponownie ale ja zmieniam pozycję to trace wzwod i mi się odechciewa sexu co to może być?proszę o pomoc. A może pomógł by mi androlog??

Dzień dobry.

Z Pana postu można wnioskować, że opisuje Pan stan po odbyciu (pierwszego) stosunku i wytrysku, który określa się jako stan (czy też "okres") refrakcji - czyli czasowej niezdolności do podjęcia następnego stosunku. Stanowi temu towarzyszyć może m.in. spadek podniecenia, niemożność uzyskania erekcji, niemożność bądź trudność uzyskania kolejnego orgazmu (i wydłużenie czasu trwania stosunku), nadwrażliwość (a nawet bolesność) członka na dotyk. W zależności od indywidualnych cech okres refrakcji trwać może od kilkunastu minut, nawet do kilkunastu godzin, przy czym zwykle trwa on krócej u młodych mężczyzn.
Podkreślić należy, że powyższe jest zjawiskiem naturalnym i fizjologicznym - nie wymaga więc leczenia ani innych specjalistycznych interwencji.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Być może opisywana przez Pana sytuacja jest całkowicie normalna i prawidłowa. Po pierwszy stosunku następuje tzw. czas refrakcji, kiedy ciało naturalnie nie jest zdolne do ponownego podniecenia i uzyskania erekcji oraz odbycia kolejnego stosunku.
Być może problemem jest raczej wytrysk przedwczesny podczas tego pierwszego zbliżenia.

Nie jest możliwe postawienie żadnej diagnozy na podstawie tych informacji. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i większa ilość informacji.

Pozdrawiam!