Zaburzenia wzwodu podczas próby drugiego zbliżenia

Mam problem za pierwszym razem jest ok z erekcja a gdy chce sie kochac jeszcze raz nie czuje podniecenia moj penis jest miękki bylem u urologa dostalem skierowanie na badanie mocz krew

Witam,
zwykle mężczyźni potrzebują przerwy między jednym a drugim stosunkiem. Taki okres, w którym po wytrysku nie ma pełnej erekcji, nie odczuwa się pożądania czy przyjemności z pieszczot, jest całkowicie naturalny. W okresie dorastania czy młodości ten odstęp czasu między wytryskiem a kolejnym stosunkiem może wynosić kilka minut, ale wraz z wiekiem wydłuża się nawet do kilku godzin. Oczywiście, nie zaszkodzi zrobić badania moczu czy krwi, ale w Pana opisie nie ma nic niepokojącego.

Dzień dobry!

Zdolność do odbycia drugiego stosunku, bezpośrednio po pierwszym orgazmie nie jest dana wszystkim mężczyznom. Najczęściej słabnie z wiekiem, ale także złym trybem życia i ogólną słabszą kondycją organizmu, przemęczeniem, stresem itp. Istotna jest także kondycja związku i stopień atrakcyjności sytuacji erotycznej. Nie musi być jednak zaburzeniem, jeśli okres refrakcji (czas po wytrysku, kiedy mężczyzna nie jest zdolny do kolejnego wzwodu) wynosi dłużej, niż Pan by tego oczekiwał.

Pozdrawiam!