Co oznacza ból po wytrysku?

Dzień dobry. Mam 21 lat i odczuwam ból po wytrysku a dokladnie przy ponownym wzwodzie. Jeżeli ponowny wzwód nastąpi ok. do 2h po orgazmie to czuję ściskanie wzdłuż cewki. Wraz z odpływem krwi ból ustępuje. Przy pierwszym wzwodzie nie odczuwam żadnego dyskomfortu. Proszę o pomoc. Dziękuję.

Dzień dobry!

Może być to związane np. z tzw. okresem refrakcji. Przez jakiś czas po wytrysku organizm nie jest zdolny do kolejnej erekcji lub może ona wywoływać dyskomfort.

Pozdrawiam!