Problem ze wzwodem po wytrysku w małżeństwie z długim stażem

Dzień dobry, mam pytanie jestem już ze swoim mężem 7 lat, a cały czas podczas seksu mamy problem z jego wzwodem po wytrysku zawsze jest problem .... nie wiem co robić?

Dzień dobry!

Być może mogłaby Pani raz jeszcze szerzej opisać sytuację, abym miała pewność, że dobrze zrozumiałam pytanie. Fakt, że po wytrysku wzwód zanika jest naturalny. To, po jakim czasie mężczyzna zdolny jest do kolejnej erekcji (wzwodu) i stosunku jest indywidualny i zależy od wielu czynników (np. wieku, stanu zdrowia, wypoczęcia, stopnia podniecenia itd). Może to być zarówno kilka minut, jak i kilka godzin.

Pozdrawiam!