Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 6 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem z erekcją przy zakładaniu prezerwatywy

Witam Mamy z dziewczyna problem kochamy się od dłuższego czasu i cały czas w prezerwatywie.Po założeniu prezerwatywy dostaje erekcji za pierwszym razem a stosunek trwa zaledwie parę minut lecz gdy ma dojść do drugiego zbliżenia po nałożeniu nowej prezerwatywy erekcja zanika w czym może tkwić problem?
MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Dzień dobry!

Tzw. czas refrakcji wydłuża się z wiekiem i druga erekcja, która nastąpiła bezpośrednio po pierwszym wytrysku, jest słabsza. To naturalna i powszechna reakcja.
Jeśli zauważa Pan wyraźny zanik erekcji po założeniu prezerwatywy, można rozważyć, czy w Państwa sytuacji jest możliwa zmiana metody antykoncepcji na inną.
Rozwiązaniem może też okazać się wydłużenie czasu trwania pierwszego stosunku.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy