Problem w komunikacji z partnerem a reklamy o treści erotycznej na jego poczcie

Witam mam problem z partnerem.sprawa dotyczy tego typu ze nonstop znajduje na jego poczcie porno niby reklamy?sciema zawsze jak jestesmy pokloceni to wlacza sobie w pracy i sie onanizuje oglada inne kobiety nierobi tego przymnie i zemna w dniach klotni moze wejsc do domu i wogole bez slowa zupelna olewka mej osoby.nawet jak kladzie sie do lozka to bez slowa?!umie go zato udusic bo ja niepotrafie tak spac potrzebuje milego slowa nie seksu jak zaczynam rozmawiac

Mgr Kamila Drozd Psycholog

Witam serdecznie!
Obawiam się, że w Państwa związku jest wiele różnych problemów, które składają się na kryzys. Pani czuje się oszukana i zdradzona, bo partner ogląda reklamy/filmy o treści erotycznej, przy których się onanizuje. Wydaje mi się, że brakuje Pani zaufania do partnera, dlatego też przegląda Pani jego pocztę. Czy on w ogóle wie, że Pani ma dostęp do jego maila? Uważam, że powinniście Państwo spróbować na spokojnie ze sobą porozmawiać. Proszę powiedzieć partnerowi, co Pani czuje, kiedy on ogląda treści o tematyce erotycznej i się masturbuje, że jest Pani przykro, kiedy wychodzi bez słowa albo kładzie się do łóżka całkowicie obojętny wobec Pani. Myślę, że problemy seksualne, chłód emocjonalny to konsekwencja tego, że nie potrafcie się ze sobą porozumieć. Pani partner nie komunikuje Pani swoich potrzeb, Pani przestała ufać partnerowi, sprawdzać jego pocztę, a on coraz bardziej ucieka przed problemami w „wirtualny seks”. Jeżeli samodzielne próby rozmowy nie pomogą, proszę rozważyć terapię dla par albo przynajmniej konsultację u psychologa.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Macie Państwo problem małżeński i warto szczerze porozmawiać z mężem i zaproponować wizytę u psychologa zajmującego się problematyką rodzinną.
Spam reklam erotycznych, pornograficznych, suplementów seksualnych itp. w bezpłatnych pocztach jest powszechny i
lepiej nie wyciągać z tego wniosków.
Pozdrawiam. JW