Oglądanie filmów porno przez partnera

Moj chlopak oglada filmy porno. To raczej normalne u chlopakow. Nasze zycie seksualne jest udane. Czy mam powod do martwiena sie? Pozdrawiam

Witam
Wszystko zależy od tego jak obydwoje Państwo do tego podchodzą. Oglądanie pornografii w związku jako element urozmaicenie pożycia seksualnego nie jest niczym złym. problem jest wtedy, gdy którejś ze stron to nie odpowiada lub jeśli osoba oglądająca jest od tego uzależniona.
Pozdrawiam

Witam,

Jeśli oglądanie nie powoduje u chłopaka zachowań, które Pani nie odpowiadają ani nie determinuje tego, jak wygląda Jego życie, proszę być spokojną.

Pozdrawiam

Wszystko zależy od kontekstu. Jeśli oglądanie jest marginesem w całej aktywności seksualnej i nie ma tendencji progresywnej, to nie ma istotnego problemu, zwłaszcza, jeśli Wasze pożycie jest udane.
Oglądanie treści erotycznych w obecności ukochanej Osoby nie jest jednak przez większość pań uważane za eleganckie i pożądane...
Uważa się, że to partnerka powinna być afrodyzjakiem i w centrum zainteresowania, a nie ruchome obrazki za plastikową szybką...
Wyjątkiem są sytuacje, kiedy para lubi wspólnie sobie popatrzeć od czasu do czasu...

Pozdrawiam. JW, seksuologia.org.pl

Dzień dobry!

Jest to pytanie do Pani samej i do Pani partnera.
Część par całkowicie akceptuje taką sytuację i nie widzi w niej nic niebezpiecznego ani żadnych powodów do zmartwienia - a dla części par jest to niepokojące, przykre.

Pozdrawiam!