Problemy z erekcją u chłopaka i oglądanie filmów pornograficznych w obecności dziewczyny

Mam 23 lata , jestesmy ze sobą pół roku , chcielismy po raz pierwszy zacząć uprawiać seks.Gdy doszło do zblizenia mu nie stanął ,zaczęłam sie zastanawiać Dopiero wtedy on mi powiedział ze od ponad roku robi to oglądając porno i go takie zwyczajne dziewczyny nie podniecaja bo tamte są idealne. Poczulam sie strasznie zle ,kocham Go nie chce zostawiac ale nie daje juz rady jak oglada przy mnie porno jest mi bardzo zle ,mu tez jest z tym zle to widac ale tylko w taki sposob moze dojsc.Co mamy robić?

Dzień dobry!

Wielu mężczyzn (i kobiet także), którzy nie są aktualnie w związku i nie są aktywni seksualnie, rozładowują swoje napięcie poprzez masturbację, także w towarzystwie pornografii. Nie musi być w tym niczego niepokojącego. Kiedy jednak mężczyzna, mając do "wyboru" dążącą do zbliżenia partnerkę, wybiera masturbację przy filmie pornograficznym, można powiedzieć, że jego nawyki seksualne są zaburzone. Zazwyczaj incydentalne zaburzenia erekcji podczas pierwszych prób stosunku samoistnie mijają, jeśli podchodzi się do nich bez nadmiernego stresu, regularnie podejmuje pieszczoty oraz jednocześnie rezygnuje z pornografii. Nie wspomina Pani jednak, aby partner wykazywał chęć i gotowość do takich starań (np. ograniczenia oglądanych filmów). Zaburzony jest również jego sposób myślenia o związku, seksualności "zwyczajne dziewczyny nie są idealne, więc nie są podniecające". Z pewnością są to sprawy, nad którymi partner musi chcieć pracować i zacząć pracować. Pewnie działania i decyzję są jednak również po Pani stronie. Dlaczego zgadza się Pani, aby partner oglądał przy Pani filmy pornograficzne, jeśli czuje Pani przy tym dyskomfort? Czy chce Pani robić to nadal? Czy wspólnie pracujecie nad stopniowym znikaniem filmów z Waszego współżycia tak, aby były one jedynie opcją, a nie koniecznością? Polecam spotkanie z seksuologiem.

Pozdrawiam!

Witam. Pani chłopak potrzebuje bezwzględnie pomocy, pani z resztą też by się przydała. trzeba szukać kogoś kto zajmuje sie uzależnieniami od seksu.