Oglądanie filmów pornograficznych przez partnera

Witam , jestem z moim partnerem 2 lata , jest on bardzo spokojny z reguły , lubi sie często ze mną kochac ale od jakiegos czasu widzę , ze oglada filmy pornograficzne . Bardzo sie o to zdenerowałam , zrobiłam awanturę , czy słusznie ? dla mnie to rodzaj zboczenia , moze mu nie wystarczam ja ??

Dzień dobry!

Każda para indywidualnie ustala normy i zasady panujące w ich związku. Podobnie - każdy człowiek ma własny pogląd na ten temat.
Są pary, które oglądanie pornografii uznają za niedopuszczalne, krzywdzące. Ale są też takie, które całkowicie to akceptują, uważają za naturalne urozmaicenie współżycia i nie widzą w tym żadnego problemu.
Zachęcam Panią do własnej refleksji, skąd w Pani tak silna niechęć do pornografii, jakie uczucia, emocje, myśli i poglądy za tym stoją, jak bardzo są one dla Pani ważne oraz jaki jest możliwy dla Pani stopień elastyczności w tym temacie - a następnie spokojnej rozmowy/ rozmów z partnerem, aby poznać i zrozumieć jego zdanie.

Pozdrawiam!

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza