Wpływ oglądania filmów pornograficznych na kondycję psychofizyczną

Czy długotrwałe oglądanie filmów pornograficznych mogło wpłynąć na moją kondycje psycholog-fizyczną? Rzeczy , ktore dotychczas mnie cieszyły straciły swój koloryt. O ile wyniki na siłowni wciąż mam zadowalające , tak na boisku piłkarskim jestem totalnym dnem , brakuje mi pewności siebie , zwrotności , szybkiego instynktownego myślenia . Nie ukrywam , ze zdarza mi sie rownież pic alkohol od okazji do okazji w dużych ilościach . Najbardziej boli mnie ta kiepska dyspozycja na boisku piłkarskim.

Samo oglądanie pornografii nie ma wpływu na kondycję fizyczną. Warto przyjrzeć się motywacji do tego typu działań, a także poziomowi satysfakcji z relacji partnerskich i seksualnych. Być może obniżenie sprawności psychofizycznej należy bardziej wiązać z kryzysem w życiu czy brakiem realizacji w jakimś obszarze?