Problem z erekcją i oglądaniem filmów pornograficznych

mam problem z oglądaniem filmów pornograficznych nie umiem tego po hamować się masturbowac i źle się z tym czuje bo doszło juz do tego ze zaczynam się wyobrażać ze moja ukochana mnie zdradza żebym doszedł a jak to oboje robimy to nie umiem dojść bo nie umiem się skupic no chyba ze zaczynam sie wyobrażać ze mnie zdradza to wdedy dochodzie a czasem mowie jej zęby mnie zdradziła żebym mógł dość a ona się później pyta czy ja naprawdę chce zęby mnie zdradzila a ja tego nie chce tylko mowie zęby dojść

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do seksuologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.