Namowy do zdrady w związku

Witam mam problem taki ze podczas stosunku z ukochana wyobrazam sobie ze ona mnie Dracza a nawet mowie jej zęby mnie zdradziła żeby to zrobiła z innym facetem do lepszego doznania żebym mógł osiągnąć doznanie a po stosunku później się z tym źle czuje ze ja namawiam do tego a ona się mnie pyta czy naprawdę tego chce żeby ona to zrobiła z innym i boje się ze kiedyś to zrobi bo pomyśli ze tego naprawdę chce

Dzień dobry!

Zdrada jest częstym tematem fantazji wielu ludzi. Zachęcam do rozmów z partnerką (w stanie pełnej świadomości i opanowania, nie podczas podniecenia i stosunku) w celu ustalenia granic i zasad panujących w Waszym związku - a także dążenia do wzajemnego rozumienia swoich potrzeb, marzeń, fantazji... które mają pozostać tylko fantazjami.

Pozdrawiam!