Zdrada kobiety w związku małżeńskim

jestem z moim pierwszym facetem i mezem 14 lat i go zdradzilam nie moge sobie tego wybaczyc o wszystkim mu powiedzi na poczatku bylo zle ale teraz jest coraz lepiej od zdrady sa momenty ze traktuje mnie jak powietrze a sa momenty ze mnie kocha co mam zrobic czy mam czekac czy mamy sie rostac czasem jestem na wyczerpaniu psychicznym tak mi daje popalic wiem ze zle zrobilam nie mam dla siebie wytumaczenia podsucie mi jakis pomysl bo nie wiem co robic a go kocham i zaluje bardzo marta

Dzień dobry!

Radzenie sobie pary z kryzysem zdrady jest procesem, stąd trudno o uniwersalne, jednoznaczne porady. Zachęcam Panią lub oboje Państwa do lektury książek poradnikowych. Być może zawarte tam refleksje i wskazówki będą dla Państwa wsparciem lub ukierunkowaniem. Możliwe jest także wspólne podjęcie terapii partnerskiej.

Pozdrawiam!

Proszę Pani,
Rozumiem, że Pani powiedziała mężowi o zdradzie. Zdrada jest zwykle bardzo trudnym doświadczeniem dla osoby zdradzonej. Cóż, związek trwa i będzie trwał, jeśli partnerzy zaspokajają wzajemnie swoje potrzeby. Najwyraźniej nadal mamy tę sytuację, czyli jest nadzieja na dobry rozwój. Zawsze można zalecić otwartą komunikację, pytać męża, co jest dla niego ważne, co może Pani zrobić by poprawić sytuację, czego oczekuje. Może Pani mówić jak się Pani czuje, jak bardzo Pani zależy. Jeśli będą Państwo podarowywali sobie wzajemnie uwagę, jest szansa na zaleczenie rany.
Serdeczne pozdrowienia
Tomasz Furgalski