Oglądanie treści erotycznych przez chłopaka

Jestem z chłopakiem 4 lata. Jak się poznaliśmy miał na tapecie erotyczne zdjęcie. Ostatnio zobaczyłam w historii wyszukiwań modelkę w erotycznej bieliźnie. Mówi, że szukał czegoś innego i mu się wyświetliło, ale jednoznacznie wpisywał imię i nazwisko tej aktorki w google.Od tej pory mam z tym duży problem.Może dlatego, że zawsze wierzyłam, że on wyjątkowo nie ogląda takich rzeczy. Jest to dla mnie nie do przyjęcia i nie umiem sobie z tym poradzić. Zastanawiam się czy on od zawsze tego nie robi.

Dzień dobry!

W jaki sposób fakt, że chłopak ogląda zdjęcia erotyczne jest dla Pani tak trudny i ciężko Pani sobie z tym poradzić?

Pozdrawiam!

Może to jest Pani większy problem, niż Partnera?
Bo jak na 4 lata zajomości pojedyncze sytuacje oglądania modelek w bieliżnie, to niezbyt dużo...
Obawiam się, że może Pani niepotrzebnie wygenerować problem partnerski.
Zachęcam do odwiedzenia psychologa, żebyście nie popełnili błędów trudnych potem do naprawienia...
Pozdrawiam. JW

Niepokoi Panią oglądanie przez chłopaka zdjęć erotycznych i nie radzi sobie Pani z tym. Zastanawia mnie, dlaczego to budzi w Pani taki opór? Z tego co Pani pisze nie zdarza się to notorycznie, a seks to spora część życia człowieka. Może to nierealistyczne oczekiwanie, że ukochana osoba przestanie dostrzegać walory innych osób i na nie reagować. I dlaczego Pani wierzyła, że Pani chłopak tego nie robi skoro poznając go widziała Pani erotyczne zdjęcie na tapecie. Może nie ma co wierzyć w cuda tylko przyjąć do wiadomości, że nawet będąc w związku jest się nadal istotą seksualną.Czy Pani myśli, że przez fakt oglądania zdjęć erotycznych przestała być Pani dla niego pociągająca? Jeżeli oglądanie nie zdarza się zamiast i seks kwitnie, to nie ma powodów do niepokoju. Jeżeli to Pani nie uspokaja, proszę odwiedzić gabinet psychologa i wspólnie zastanowić się, dlaczego nie może sobie Pani z tą sytuacją poradzić.