Sny erotyczne męża, masturbacja i oglądanie się za kobietami

MÓJ MĄŻ MA 56 LAT I OD PARU MIESIĘCY MA SNY EROTYCZNE , ALE NIE ZE MNĄ . KOCHANKI NA PEWNO NIE MA . MASTURBUJE SIE PRZEZ SEN CO DZIENNIE . WYKONUJE CIĘŻKA STRESUJĄCĄ PRACE ,JEST BUDOWLAŃCEM CIEŚLA BRYGADZISTA OWSZEM PRZEŻYWA STRES I POMAGAM MU JAK MOGĘ ... PODOBAJA SIĘ MU INNE KOBIETY I OGLĄDA SIĘ ZA NIMI . JA SIE DENERWUJE TĄ SYTUACJA BO JESTEM ATRAKCYJNA ZADBANĄ KOBIETA

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza