Konsekwencje oglądania filmów erotycznych w młodym wieku

Witam! Czy oglądanie filmów erotycznych w młodym wieku jest złe? Bo mam od czasu do czasu ochotę obejrzeć ale boje się że jest to złe :/

Dzień dobry.

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na Pańskie pytanie.
Oglądanie filmów erotycznych niezależnie od wieku może mieć swoje plusy i minusy, podobnie jak np. oglądanie horrorów, czy filmów nazbyt epatujących przemocą i wulgarnością.
Nie potrafię, niestety, udzielić jakiejś wiążącej odpowiedzi, jeżeli Pański dylemat dotyczy "zła" rozumianego w kategoriach moralnych (jeżeli pojmuje to Pan jako grzech). W tej sytuacji rozważyć problem należałoby pod kątem własnego sumienia i samopoczucia.

Pozdrawiam.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza