Narzeczony młodszy o 2 lata a zazdrość

Mój chłopak ma 28 lat,ja 30. Twierdzi że bardzo mnie kocha,jesteśmy już razem 2 lata i zaręczyliśmy się,ale ja mam wrażenie że ciągle podobają mu się nastolatki.Miał już 15 partnerek seksualnych,lubi seks i ładne kobiety,zawsze miał młodsze od siebie,lubi oglądać się za kobietami.Czy mam się tym martwić że może młodsze dziewczyny są lepsze w łóżku bo mniej doświadczone czy faceci po prostu tak mają?

Witam. Żadne "faceci tak mają". Pani ma się szanować i nie pozwalać na takie sytuacje. Chyba, ze jest Pani przesadnie zazdrosna, a tego już nie da się ocenić przez internet.
Problem nie w tym, że Pani jest starsza, a on ogląda sie za młodszymi (to też niewielka różnica wieku), tylko w tym, że w ogóle się ogląda (przesadnie).
Magdalena Brabec

pytanie dlaczego Pani wybrala takiego wlasnie partnera i co sie za tym kryje, jakie mechanizmy tu dzialaja... jedni "faceci tak maja" a inni zupelnie inaczej.... co w nim rezonuje z Pania? jesli na tym etapie ma Pani watpliwosci, to co bedzie potem... najlepiej przyjrzec sie temu z terapeuta.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza