Brak satysfakcji z rozmowy z narzeczonym

Jak rozmawiać z narzeczonym? Kiedy mu coś opowiadam, czekam na jakąś reakcje, potwierdzenie ze usłyszał (zadowoli mnie zwykle "aha")natomiast on podejmuje inny temat jakby tamten byl juz skonczony, przez co czuję sie ignorowana, jak mu to tlumacze to nie wie o co chodzi. Potrafi rozmawiac tylko o pracy co momentami jest juz nudne - jak go skłonic do podjęcia innych tematów? Generalnie jest pesymistą, ciągle narzeka jak pomóc mu dostrzegać więcej dobrych rzeczy?

Witam,
jeżeli pomimo szczerych rozmów nadal istnieją trudności z wzajemnym komunikowaniem się zachęcam do wizyty u terapeuty par. Po konsultacji specjalista określi czy pomocna byłaby terapia par czy też lepsze rezultaty odniosłaby psychoterapia indywidualna.
Pozdrawiam.

za malo danych by odpowidziec.odp na portalu niewiele pomoze, pytanie co ma Pani w sobie zmienic i czego sie nauczyc przy takim narzeczonym...? i dlaczego takiego go sobie Pani wybrala...warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza