Odrzucenie i problemy z libido w małżeństwie

Witam. Mam pewien problem. Mój mąż od jakiegoś czasu nie chce się ze mną kochać. A jeśli już to kochamy się nawet raz na dwa tygodnie. Co mam o tym myśleć? Czuję się odrzucona....

za malo danych by odpowidziec.odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam. Proszę porozmawiać z mężem na ten temat. Podczas rozmowy, należy się otworzyć, powiedzieć o swoich emocjach oraz obawach. Jesli rozmowa Wam nie pomoże proponuje udać sie na terapie małżeńską