Problemy z opanowaniem łez

Witam, Nie potrafię opanować łez. Dochodzi do poważnej rozmowy, która jest dla mnie bardzo emocjonalna i nie mogę powstrzymać łez, szlochów, czasem nawet zawrotów głowy. Dzieje się to zwykle wtedy, gdy druga osoba mnie zrani i nie rozumie tego. najgorsze jest to, że już wiele razy usłyszałam, że jestem manipulantką z powodu tych łez... Nigdy nie miałam tego na celu, to po prostu się działo, a ja nie mogłam powstrzymać ani łez ani uniesienia emocjonalnego. Czy ze mną jest coś nie w porządku?

za malo danych by odpowidziec.odp na portalu niewiele pomoze, polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam,
proszę udać się na wizytę u psychoterapeuty. To pomoże odpowiedzieć na pytanie dlaczego reaguje Pani w emocjonalny sposób.
Pozdrawiam.