Alkoholizm u narzeczonego

Witam. Potrzebuje pomocy. Moj narzeczony jest alkoholikiem. Mieszkamy w Anglii i ciezko tu zalezc poradnie w jezyku polskim. Jak mam walczyc z jego choroba i ciaglymi klamstwami? Czuje, ze po malu nie mam juz na to sily. Ciezko mi i wpadam w depresje. Mamy prawie 3 letnia coreczke (on nie jest biologicznym ojcem) ale boje sie o to, ze bedzie musiala patrzec na patologie w domu. Co robic?

nie pomoze Pani narzeczonemu. odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza