Osłabienie, senność, bóle głowy, otępienie i brak koncentracji

Witam. Od dłuższego już czasu bardzo źle sie czuję - jestem osłabiona, senna, mam bóle glowy, czuję otępienie i całkowity brak koncentracji. Robiłam wiele badań, w tym tomografie i rezonans głowy, wszystko jest w porządku. Wmawiaja mi nerwice i depresję. Dziwi mnie tylko jedna rzecz - wszystkie objawy mijaja jak mam jakąś infekcję np. przeziębienie. Jak zaczynam zdrowieć wszystko wraca. Nie wiem czym to można wytlumaczyć. Licze na jakąs wskazówkę, podpowiedź, bo nie wiem juz co mam robić.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza