Czy w tej sytuacji powinienem się gdzieś zgłosić?

Dzień dobry, może zacznę od tego że mam zaburzenia lękowe i ostatnio miałem nieprzyjemną sytuację z obcym psem (skonsultowana ze specjalistą, bez szczepienia na wściekliznę). Na początku września byłem w Bieszczadach, blisko granicy z Ukrainą. W moim miejscu pobytu znajdowały się trzy psy, w tym jeden wyraźnie zaniedbany (właściciel wydawał się być alkoholikiem). Nie jestem pewien czy któryś z psów nie polizał mojej dłoni - w tamtym czasie miałem przynajmniej jedną drobną ranę na dłoniach, kilkudniową. Niestety nie pamiętam takich szczegółów, a wówczas wiedziałem jeszcze bardzo niewiele o wściekliźnie. Ostatnio pojawiło się u mnie także mrowienie w palcu u lewej ręki, ale nie jestem traktować tego zbyt poważnie, gdyż (1) pojawiło się ono równocześnie z przypomnieniem sobie o sytuacji (2) występowały już u mnie podobne objawy o podłożu somatycznym. Czy w tej sytaucji powinienem się gdzieś zgłosić?
MĘŻCZYZNA, 22 LAT 3 miesiące temu

Witam Pana,

proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego, w celu wykonania podstawowych badań, wskazana jest konsultacja neurologiczna, jeśli nie będą potwierdzone choroby somatyczne, zalecana jest konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś