Jak odbudować utracone zaufanie do partnera?

Jestem z chłopakiem ponad 3 lata,kochamy się, jednak mamy teraz gorszy okres. Wiem tak bywa, jednak zrobił coś przez co straciłam do niego zaufanie, w jaki sposob je odbudowac?

za malo danych by odpowidziec.odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Warto dużo rozmawiać. Odbudowa zaufania obejmuje z jednej strony nowy "kontrakt" partnerski (coś w rodzaju umowy jakie wartości i zasady obejmują związek), a także trwałą zmianę ze strony osoby, która zawiodła i wybaczenie ze strony, która została zraniona. Być może czyjeś uczucia, potrzeby lub oczekiwania nie są realizowane w związku? Albo czyjeś granice przekraczane?Spokojna rozmowa, uważne słuchanie siebie nawzajem, szczere komunikowanie (bez domyślania się) powinno pomóc odbudować więż i bliskość w relacji.