Jak znów odzyskać zaufanie chłopaka?

Jak odzyskać zaufanie? Poznałam się przez Internet z pewnym chłopakiem, na razie tylko pisaliśmy, ale chcieliśmy się spotkać. Zraniłam go bo zataiłam (nie miałam takiego zamiaru) przed nim pewną znajomość z innym chłopakiem. Stracił do mnie zaufanie, nie zakończył znajomości. Bardzo chciałabym żeby mi zaufał ponownie, co mogę zrobić, jakie sygnały mu dawać? Czy w ogóle będzie w stanie mi zaufać ponownie? Kinga

Witaj serdecznie. Bardzo łatwo jest zburzyć czyjeś zaufanie -trudno jest je odbudować. Tak naprawdę wszystko zależy od niego. Ty ze swojej strony możesz tylko dużo z nim rozmawiać i zapewniać o nie powtórzeniu się takiej sytuacji.

Pozdrawiam serdecznie
http://psychopedagog.eu