Jak ponownie odbudować zaufanie z przyjacielem?

Witam,co zrobić by kolega na nowo mi zaczął ufać?Spotkalismy się dwa razy,bardzo mi się spodobał,myslałam że ja jemu nie,choć mówił że mu się spodobałam,wiedziałam że spotykał się z moja koleżanką,i napisałam do niej jak zachowywał się w jej towarzystwie,bo wiedziałam że mu się spodobała,i żeby byc fair wobec niego ,napisałam mu to,on się zdenerwował i powiedział że nie lubi jak ktos ingeruje w jego zycie ,i zakończył znajomość,spotkał się by mi to powiedziec prosto w oczy.CoMamZrobićByMi zaufał

Dzień dobry.

Trudno się dziwić reakcji Pani kolegi. Wydaje się, że w tej sytuacji może Pani jedynie poprosić go o spotkanie, przeprosić go i obiecać, że nie zrobi Pani już niczego podobnego, jeśli da Pani szansę na kontynuowanie znajomości.

Pozdrawiam.

Nie można nikogo nakłonić ani zmusić do zaufania. To jest coś, co buduje się w trakcie budowania relacji i zależy od tego, jak postępują obydwie strony. Pani znajomy, jak mówi, stracił do Pani zaufanie, bo przekroczyła Pani jego granice. Odbudować to zaufanie można jedynie z czasem, o ile Pani znajomy będzie chciał kontynuować znajomość z Panią. To co Pani może zrobić , to powiedzieć mu o swoich odczuciach i o tym, że chce Pani to zaufanie odbudować.