Brak szacunku ze strony nowego chłopaka

Co mam zrobić,napisałam do chłopaka którego spotkałam dwa razy,i zakonczylismy nasza znajomosc,on zakonczył ale powód znałam ,bo stracił do mnie zaufanie,i niestety chciałam go sprawdzic czy zalezy mu na jednym i napisałam do niego czy się ze mną przespi był bardzo zdziwiony,pozniej sie spotkalismy i tez mu to powiedziałam i tego nie zrobilismy ,teraz mysli ze sie nie szanuje bo mu to zaproponowałam co mam zrobic by tak nie myslał?

Dzień dobry.

Trudno powiedzieć, czy nowa znajomość miałaby szansę się przerodzić w coś głębszego. Zwykle tak się dzieje, jeżeli dwie poznające się osoby są wobec siebie szczere, otwarte i ciekawe siebie. Pani natomiast postanowiła przeprowadzić "sprawdzian", który nie wiadomo co miałby udowodnić i, jak się okazało, padła Pani ofiarą własnego "podstępu". Nie wiadomo, czy chłopak myśli, że jest Pani "łatwa", wiadomo jednak, że dała mu Pani do tego wyraźne powody.
W tej sytuacji można spróbować "odkręcić" Pani zawiły plan, ujawniając go chłopakowi.

Pozdrawiam.

Warto jasno i szczerze porozmawiać. Jeśli uda się odbudować zaufanie, pokazać swoim zachowaniem, ze podobna wypowiedź była wynikiem nieprzemyślanej decyzji, a nie rzeczywistego stanu, jest szansą na odbudowanie relacji. Warto także przemyśleć podobne, impulsywne zachowania w przyszłości.