Brak kontaktu z chłopakiem, który mi się podoba

Byłam na imprezie na zakończenie ferii od dawna podobał mi się pewien chłopak i on też tam był. zaprosił mnie do tańca 2 razy z nim tanczylam gadałam z nim były "tańce macańce" potem tańczył z innymi. W szkole udaje że mnie nie zna dzisiaj mu złożyłam życzenia z okazji urodzin w wiadomości prywatnej, nawet nie raczył podziękować. Strasznie mnie boli ta sprawa nie wiem co mam robić z tym bo się zakochałam :(

Może warto porozmawiać. Nie tylko poprzez internet, ale także w spotkaniu. Odsłonięcie się, powiedzenie o swoich uczuciach czy oczekiwaniach z jednej strony naraża na odrzucenie, z drugiej jednak daje wiedzę "na czym się stoi" i pozwala budować życie na realnym gruncie zamiast domysłów i czekania, które jak na ten moment przynoszą ani cierpienie.

Dzień dobry.

Z Pani opisu można wnioskować, że błędnie odczytała Pani zachowanie chłopaka, który z Panią tylko tańczył. "Macańce" w tańcu niekoniecznie są dowodem na rzeczywiste zainteresowanie. Taniec sam w sobie jest specyficzną sytuacją, prowokującą bliskość fizyczną i nierzadko erotyczne skojarzenia, jak również zachowania.
Prawdopodobnie chłopak epizodycznie i niezobowiązująco potraktował taniec z Panią, a w związku z tym, że się Pani podoba, do całej sytuacji życzeniowo dodała Pani dodatkowe elementy i motywacje, wywołujące uczucie "motylków w brzuchu".

Pozdrawiam.