Jak naturalnie pokazać chłopakowi, że mi się podoba?

Bardzo podoba mi się pewien chłopak. Chodziliśmy do jednego liceum, ale wtedy wstydziałam się zapoznać. Teraz idę na studia i chcę to zrobić. Co napisać do niego na facebooku by to było naturalne i go nie wystraszyć?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za zaufanie :)

Odpowiadając na Pani pytanie...
Zachęcałbym Panią, by przypomnieć sobie, czym interesował się/interesuje się, jakie ma pasje interesujący Panią Chłopak z Liceum?
I (oczywiście) nawiązanie w "komunikacji facebookowej"do tych zainteresowań.

Być może zainteresowania Chłopaka są w obszarze samochodów, fizyki kwantowej, malarstwa, a może historii sztuki, programów komputerowych?
Być może świetnie jeździ na rolkach, pływa, uprawia wspinaczkę wysokogórską..., albo jest morsem...itp/itd..?

Będąc w posiadaniu takich informacji, łatwiej będzie Pani zacząć (naturalną) rozmowę, prosząc Go o drobną pomoc, (wskazówki, cenne dla Pani informacje).

A może?
Ma Pani problem z komputerem, rowerem? i tak się fantastycznie składa, że Pani Kolega, to zdolny młody Człowiek?
To byłoby wspaniale!
Koniecznie proszę poprosić Go pomoc...

Mężczyźni uwielbiają pomagać Kobietom i czuć się ważni/potrzebni...

A potem w ramach podziękowania, może Pani zaprosić Kolegę na coś słodkiego...?

Wspieram Panią mentalnie, życząc tylko! radości i pomyślności
w nowej relacji,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605