Jak rozgryźć zamiary kolegi?

Mam kolegę, sympatyczny chłopak chociaż trudno mi go rozgryźć do końca... Żyjemy na dobrej stopie koleżeńskiej i tyle. Zaprosił mnie na wesele, byłam zdziwiona, że akurat mnie bo koleżanek ma chyba więcej niż ja. Bawiliśmy się fajnie, naprawdę sympatycznie upłynęła ta weselna noc. Liczyłam, że następnego dnia odezwie się, podziękuję że towarzyszyłam mu, zapyta o moje wrażenia, a tu nic. Napisałam pierwsza, wówczas odpisał krótko że on też dziękuje... I cisza.
KOBIETA ponad rok temu

Mgr Kamila Drozd Psycholog

Witam serdecznie!
Nikt nie zgadnie, jakie zamiary względem Pani ma Pani kolega i czy jest Panią zainteresowany jako kobietą, czy po prostu traktuje Panią jako dobrą koleżankę, kumpelę, z którą można fajnie się pobawić, potańczyć, pośmiać, np. na przyjęciu weselnym. To Pani najlepiej zna swojego kolegę i może domyślać się jego intencji. Zaproszenie na wesele nie musi oznaczać „nic wielkiego”, a może oznaczać „coś”. Napisała Pani, że żyjecie z kolegą na dobrej stopie koleżeńskiej i tyle. Byliście razem na weselu, ale kolega potem nie odzywał się do Pani. To Pani pierwsza wyszła z inicjatywą napisania SMS-a. Nie wiem, co siedzi w głowie Pani kolegi, ale jeżeli chce się Pani tego dowiedzieć, może najlepszym sposobem będzie najprostszy sposób, czyli szczera rozmowa i zapytanie kolegi, dlaczego zaprosił Panią na wesele i jakie ma wobec Pani zamiary. Czy traktuje Panią jako koleżankę, czy ma nadzieję na zmianę Waszej relacji? Zachęcam do szczerości i dyskusji. Czasem domyślamy się, tworzymy sobie w głowie dziwne scenariusze, a najlepiej jest po prostu ze sobą otwarcie porozmawiać, do czego zachęcam. Może kolega jest nieśmiały i boi się powiedzieć o swoich uczuciach względem Pani i czeka na Pani pierwszy krok?
Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Witam Panią Serdecznie,

Jeśli pozostały miłe wspomnienia po weselu..., to proszę dać czas Chłopakowi, bo
wygląda, że raczej nie należy do wylewnych.

Jeśli zależy Pani na tej relacji, może Pani za jakiś czas poprosić Kolegę o jakaś małą pomoc (Mężczyźni uwielbiają jak się Ich prosi o pomoc...) i wtedy Pani poczuje...

Życzę Panu, żeby się udało,
irena.mielnik.madej@gmail.com