Jak odbudować zaufanie kolegi?

Co zrobić by odzyskać zaufanie kolegi?Spotkaliśmy się,ale on powiedział mi że to ostatnie nasze spotkanie,ale piszemy ze sobą,czy po przez pisanie mogę odbudować zaufanie?

Witam

Jeśli po nadwyrężeniu zaufania kolega chce nadal z Panią pisać, tzn, że nadal chce podtrzymać znajomość i być może po wielu wymianach i dłuższym pisaniu, zobaczy, że warto dać kolejną szansę i być może wtedy uda się spotkać i szczerze porozmawiać

Pozdrawiam ciepło
A. Ręklewska psycholog

Witam,

wszystko zależy od tego, z jakiego powodu utraciła Pani to zaufanie.Budowanie zaufania na nowo, to żmudna i długotrwała praca. Na początek warto byłoby porozmawiać z kolegą o tym co sądzi o zachowaniu, które nadwyrężyło jego zaufanie?, jak ocenia to zachowanie? Tylko w ten sposób będzie Pani mogła dowiedzieć się, jak kolega widzi całą sytuację.Mimo, że rozmowa, może być trudna i warto ją przeprowadzić i zrobić ten pierwszy krok w stronę odbudowania zaufania.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz