Zachowanie na dyskotece

dzień dobry.Bylem z kolega na dyskotece stalem przy barze i w pewnym momencie zobaczyłem się jak z oddali przybaze stoji człowiek w czapce i się namnie patrzy był z 4 kolegami patrzyl się długo ja mu pokazałem tak palcem ze mu gardlo podetnę jak mój kolega to zobaczyt to się wkuzyl na mnie ja potrzedlem później tanczylem kolo tego człowieka ale mój kolega się zdenerwowal na mnie a mieszkam zle się z tym czuje byłem pijany proszę o pomoc

Zachęcam do spokojnej rozmowy z kolegą. Dopytanie go o przyczyny zdenerwowania, a także oczekiwania wobec Pana w podobnych sytuacjach. Będzie miał Pan także okazję wyjaśnić własną motywacja podjętych zachowań. Wzajemne zrozumienie a także ustalenie działań na przyszłość pomoże odbudować zaufanie.

Mgr Magdalena Golicz

Witam,
Reakcja kolegi mogła wynikać z obawy przed kłótnią/napaścią ze strony tego chłopaka i jego kolegami. Was było dwóch, ich pięciu. Kolega miał prawo się wystraszyć. Zdenerwowanie jest naturalną reakcją na zagrożenie. Być może w ten sposób ocenił sytuację Twój kolega. Jego emocje nie mogły zostać ukierunkowane i rozładowane na tych chłopaków. Bezpieczniej było je przenieść na Ciebie. To działanie nastąpiło nieświadomie, zagwarantowało poczucie bezpieczeństwa i wybór mniejszego zła. Warto porozmawiać z kolegą i przeprosić za swoje zachowanie. Przypuszczam, że zrozumie iż nie było to celowe, a wynikało ze spożycia alkoholu.
Pozdrawiam!

Witam,
Myślę, że warto szczerze porozmawiać z kolegą wyjaśnić motywy swojego zachowania, przeprosić i wysłuchać jego racji. Taka rozmowa powinna pomóc.
Pozdrawiam