Rozstanie z powodu rozmowy z innym na Facebooku

Chlopak zemna wczoraj zerwał dlatego ze pisałam z takim chlopakiem o głupotach na fb bylismy razem 4 miesiace i nie dam sobie rady bez niego ? Pomocy co mam mu napisac!! Zeby wiedzial ze go kocham naprawde i zalezało mi na nim..?

powodzenia i serdeczne pozdrowienia
Tomasz Furgalski

witam,
nie wiem w jakim jesteś wieku, ale myślę, że najlepiej będzie zapewnić Go o uczuciu i wyjaśnieniu, że rozmowa z kolegą nie była wymierzona przeciwko waszej relacji. Warto określić, czego każde z Was od siebie oczekuje, na co się z tych ustaleń godzicie, a na co nie.

powodzenia

Warto rozmawiać, ponieważ ważnym pytaniem jest to, co tak naprawdę było powodem zerwania relacji? Czy rozmowa z innym chłopakiem, urażone uczucia, zazdrość, brak poczucia bezpieczeństwa a może poczucie bycia oszukanym? A może był to tylko pretekst? Wyjaśnienie, a także wysłuchanie, co zabolało druga stronę ma szansę dać nowe zasady i nowe szanse na relacje, albo może wyjaśnić, co naprawdę było przyczyna rozstania.

Witam, najlepiej wyjaśniać sobie wszystko w rozmowie bezpośredniej, Wasze oczekiwania zwiazane z Waszym związkiem, itp. Czy jego reakcja jest inna niż w realu? Pierwsze zaangażowania miłosne związane są z większą zaborczością, niewiedzą zachowań w roli zakochanych, dużą niepewnością, brakiem zaufania. Wszystko musi być pod kontrolą: co oczy nie widzą...Szuka się potwierdzenia w zachowaniach: czy on/ona mnie kocha? Przełożenie np. jest takie: jeśli mnie kocha, to rozmawia tylko ze mną. Warto wykorzystać empatię i pomyśleć co w tej sytuacji może czuć partner, jak ja poczułabym się w odwróconej sytuacji? I uczciwie porozmawiać. Powodzenia