Jak przekonać chłopaka do związku?

Mam problem z moim dobrym kumplem. Już od pierwszej klasy liceum widziałam, że podobam mu się. Zaczęliśmy coraz więcej rozmawiać. Widziałam jak szkliły mu się oczy jak ma mnie patrzył. Ostatnio wyznałam mu, że mogłabym być z nim, a on na to że jest typem samotnika. Wiem, że chciałby być ze mną ale boi się odpowiedzialności. Jak przekonać go do związku? Bardzo proszę o pomoc

Witam serdecznie,
Możliwe, że ten chłopak nie do końca wierzy w to, że chciałabyś być z nim. Z tego co napisałaś rozumiem, że on od dawna okazywał Ci zainteresowanie - Ty odwzajemniłaś je niedawno - być może boi się, że Ty nie czujesz tego, co on. Ja radziłabym Ci, aby zdała się na czas - pokazuj mu, że zależy Ci na nim, spędzajcie ze sobą dużo czasu, rozmawiajcie.
Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Nie pozostaje Pani nic innego jak zaakceptować decyzję Pani "dobrego kumpla".

Może z biegiem czasu zmieni zdanie.

Życzę Pani radości,
Irena Mielnik-Madej