Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 0 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ryzyko zdrady chłopaka

Witam pytałam czy jest możliwość zdrady chłopaka jeśli pisał do innych dziewczyn na portalach społecznościowych ze chciał by iść z nią do łóżka będąc ze mną ale ja rozmawiałam z nim na ten temat ale on za każdym razem milczał bo się głupio śmiał czy tez patrzył w monitor od komputera a na pytanie mi nie odpowiadał co rb ?
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Wpływ depresji na życie seksualne

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Psychiatra Agnieszka Jamroży wyjaśnia związek miedzy depresją a życiem seksualnym.

Jest to dla ciebie poważna sprawa i chłopak powinien też do niej poważnie podejść. Śmiech i brak kontaktu wzrokowego raczej o tym nie świadczą - proponuję jeszcze raz rozpocząć rozmowę. Jeśli znów sytuacja się powtórzy, zastanów się czy tak właśnie chcesz widzieć wasz związek? Pozdrawiam

0

Witam Panią Serdecznie,

Pani Chłopak Panią "testuje" w sposób rzekłabym lekko prowokacyjny.
Sugeruję postawić granice.
Proponuję szczerą rozmowę z Chłopakiem, powiedzieć, jak Pani się w tej sytuacji czuje. Jeśli nie byłby chętny na rozmowę, to proszę zapytać, jak On by się czuł, gdyby to Pani umawiała się z Kimś Innym na randki, i gdyby On o tym wiedział?

A jeśli będzie opór w rozmowie, to najwyraźniej nie jest Wam po drodze.

Dobrego Wyboru,
Irena Mielnik-Madej

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy