Jak sprawić, aby chłopak przyznał się do zdrady?

Witam jestem w związku od 7 lat podobno 5 lat temu chłopak mnie zdradził wszyscy tak mówią a gdy o to pytam robi dziwne miny jak by to była prawda a ja nie potrafię odejść ani sobie z tym poradzić

Dzień dobry,
Niestety jedyną metodą jest szczera rozmowa i wyjaśnienie mu, że ta wiedza jest dla Pani bardzo ważna. Podejrzewam, że obawia się konsekwencji związanych z przyznaniem się i dlatego warto żeby opisała mu je Pani na wstępie żeby z góry wiedział czego się może spodziewać np. że mimo wszystko nie odejdzie Pani od niego. Kolejną metodą jest opisanie mu konsekwencji związanych z jego przedłużającym się milczeniem np. spadek jakości relacji, brak zaufania, rozpad związku itp. Pani chłopak powinien poczuć się na tyle bezpiecznie by o tym powiedzieć a z drugiej strony powinien poczuć, że tylko szczerość może go uratować w tej sytuacji. W przeciwnym wypadku będzie wiecznie posądzony o zdradę. Warto także żeby wskazała mu Pani konkretne osoby, które o tym Pani powiedziały i dokładnie przytoczyła ich słowa. W takich okolicznościach poczuje, że to nie są Pani domysły lecz że w zasadzie Pani wie. Niestety nie mam dla Pani jakiejś jednej złotej porady, gdyż nie znam Pani chłopaka i nie przewidzę różnych jego reakcji. Mam nadzieję, że sprawa się wkrótce wyjaśni.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog-kulczycka.pl/