Czy powinnam pogodzić się z naszym rozstaniem?

Czy jest jeszcze szansa? Rozstałam się z chłopakiem. Wiem, że czuje się bardzo zraniony i zły z powodu sytuacji mimo, że chciał bardzo być ze mną w związku i walczyć. W samotności przemyślałam wszystko co robiłam źle uświadamiając sobie pewne niezdrowe zachowanie. Skontaktowałam się z Nim, przyznając, że popełniłam błąd, okazując skruchę i chęć poprawy jeśli tylko da mi szansę. Odp "nie", telefon był 2 dni po rozstaniu. Czy jest coś co mogę zrobić aby upewnić się, że naprawdę nie chce ze mną być? Czy powinnam zaakceptować to wszystko?

Dzień dobry,

Niestety nie znam szczegółów tej sytuacji i nie wiem dokładnie z jakiego powodu miało miejsce zerwanie i o jakich zachowaniach Pani mówi. Nie wiem w związku z tym, czy są jakiekolwiek szanse na powrót do tego związku i czy powinna się Pani z tym pogodzić. Podejrzewam, że jeśli on potrzebuje czasu i ma w przyszłości zmienić zdanie to sam będzie szukał z Panią kontaktu. Ewentualnie może Pani sama ponowić próbę kontaktu za jakiś czas. W tej sytuacji nie wiem, co będzie lepsze i nie przewidzę tego, gdyż nie znam osobiście Państwa. Mam nadzieję, że wszystko wkrótce wyjaśni się do końca.

Pozdrawiam serdecznie,

Katarzyna Kulczycka

http://psycholog - kulczycka.pl/